MAKINA PERPLAS PER VDEKJE KEMBESOREN

Një aksident me pasojë vdekjen u regjistrua mbrëmjen e së shtunës në aksin e vjeter rrugor Milot-Laç, në vendin e quajtur “Ish – Uzina e Superfosfatit”. Sipas policisë A.G. 23-vjeç banues në Milot duke drejtuar mjetin e tij ka aksidentuar këmbësoren Zamira Daci 44-vjeçe, banuese në Laç.

Goditja ka qenë e fortë, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme 44-vjeçares. Policia shoqëroi në komisariat drejtuesin e automjetit që shkaktoi aksidentin i cili po merret në pyetje rreth ngjarjes. Ndërkohë grupi hetimor vazhdon veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit që i mori jeten Zamira Dacit e cila ka qenë duke lëvizur në anë të rruges.

Lexoni dhe kete

“ARREST ME BURG” PER GJEKSON PUSIN

“Arrest me Burg” eshte masa e sigurise e caktuar per Gjekson Pusin, i cili akuzohet …