Tuesday , 17 October 2017

MAL I ZI. FJALE DISKRIMINUESE PER SHQIPTARE, TERHIQET FJALORI

Presidenca e  Akademisė sė Shkencave dhe Arteve e Malit tė Zi tėrheq nga tregu fjalorin tepėr tė diskutuar pėr shkak tė disa fjalėve “diskriminuese dhe fyese” pėr popullin shqiptar dhe boshnjak.

Njė fjalor i tillė shkaktoi reagime tė ashpra nga disa parti shqiptare dhe boshnjake

Sekretar i Departamentit tė Shkencave Humane nė Mal tė Zi, Niko Martinoviq,  konfirmoi pėr REL vendimin “tėrheqja ėshtė mėnyra e duhur pėr tė tejkaluar njė gjendje irrituese pėr tė dyja palėt”.

Lexoni dhe kete

PRODUKTET BUJQESORE SHQIPTARE DOMINOJNE TREGUN E ULQINIT

Ulqini po pushtohet nga produktet bujqĆ«sore Shqiptare, Ƨka ka detyruar prodhuesit vendas qĆ« tĆ« kĆ«rkojnĆ« …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
Ɨ
Ɨ
WordPress Popup Plugin