Friday , 15 December 2017

“MALESIA DHE FISI IVEZAJ NE RRJEDHAT E HISTORISE”

Autori i njohur nga Malesia e Madhe, Gjon Ivezaj ka promovuar kete te Shtune librin e tij me te ri. Libri me titull “Malesia dhe fisi Ivezaj ne rrjedhat e historise” u promovua ne ambjentet e bibloteken “Marin Barleti” te qytetit te Shkodres. Nje liber qe flet per fisin Ivezaj, por edhe iliret.

Ne promovimin e librit moren pjese shkrimtare te njohur ne qytetin e Shkodres dhe miq te autorit. Ky eshte libri i tij i dyte pas te parit me titull “Copeza historie kombetare”, qe flet per mbi ceshtjet kombetare dhe historine e kombit.

Lexoni dhe kete

XHAMIA E PLUMBIT PRITET TI NENSHTROHET NJE NDERHYRJE

Shume shpejt xhamia e Plumbit ne qytetin e Shkodres do ti nenshtrohet nje nderhyrje. Premtimi …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin