Thursday , 22 August 2019

MALESIA E MADHE, GATI PER PROTESTEN E OPOZITES

Partia Demokratike dega Malësi e Madhe ka mbyllur përgatitjet për protestën e 13 prillit të opozitës në Tiranë. Kreu i PD në këtë zonë, Anton Kokaj, thotë se kemi gjetur një gjuhë komunikimi me qytetarët dhe intelektualët e malësisë për protestën dhe ka një organizim shumë të mirë për protestën.

Cdo qytetar i Malësisë së Madhe ka shumë arsye për të marrë pjesë në protestë thekson Kokaj.

Ashtu si në protestat e tjera, edhe në protestën e 13 prillit pritet një pjesëmarrje masive nga Malësia e Madhe.

Lexoni dhe kete

BARDH SPAHIA – RAMËS: MOS E PROVOKO SHKODRËN!

Edhe ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, ka reaguar pas vendimit të Ministrisë së Financave për t’i …