MANASTIRLIU: JEMI NË NJË SITUATË TË PËRMIRËSUAR TË COVID

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, bën me dije se jemi në një situatë të përmirësuar të Covid në vend, teksa ka ulje të infektimeve.

Sipas Manastirliut, e kemi përballuar valën e tretë në spitalet tona.

Deklaratat e ministres erdhën në kuadër të aksionit kombëtar të vaksinimit anti-Covid “derë më derë”, për të nxitur qytetarët për t’u vaksinuar.

Lexoni dhe kete

LUMI DRIN “MBULOHET” NGA PESHQ TE NGORDHUR

Kjo ishte pamja e Lumit Drin në Lezhë këtë të merkure. Peshq te ngordhur kanë …