Sunday , 29 November 2020

MANASTIRLIU: NUK KA KOLAPS TË SISTEMIT SHËNDETËSOR

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, iu është përgjigjur nga Spitali Infektiv akuzave të Partisë Demokratike, e cila deklaroi sot se sistemi shëndetësor është në kolaps.

Manastirliu deklaroi se nuk ka kolaps të sistemit shëndetësor.

Ministrja tha më tej se shteti është i përgatitur për çdo skenar.

Lexoni dhe kete

MEDIU: QEVERIA PO PËRDOR PANDEMINË PËR INTERESA POLITIKE

Opozita vijon të hedhë akuza ndaj qeverisë për keq-menaxhimin e situatës së pandemisë. Kreu i …