Thursday , 27 January 2022

MANASTIRLIU: PRESIM 11.700 VAKSINA TË TJERA PFIZER

Po rrisim çdo ditë vaksinimin anti-Covid për punonjësit e fabrikave me material porositësi dhe ata në industrinë e turizmit.

Kështu u shpreh ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, që shtoi se këtë të hënë presim 11,700 vaksina të tjera Pfizer.

Javët e fundit në vendin tonë ka një rënie të ndjeshme të rasteve pozitive me Covid-19.

Lexoni dhe kete

PROTESTA E BANORËVE, REAGON OSHEE SHKODËR

Pas protestës së banorëve të Hotit të Ri ka reaguar edhe OSHEE rajoni Shkodër. Kryeinxhineria …