MANJANI: NEGOCIATORI I RAMES RA NJEHERE DAKORT PER FORMULEN E NULAND

Vazhdojn deklaratat n lidhje me Reformn n Drejtsi dhe at q po ndodh n ort e fundit.

Pasi antart socialist bojkotuan komisionin e reforms dhe komisionin ad-hoc, negociatori i LSI-s, Ylli Manjani ka konfirmuar se negociatori i kryeministri Edi Rama ka rn dakord pr formuln e t gjitha institucioneve.

Agai ra dakord q formula e zonjs Nuland t jet e vlefshme pr t gjitha institucionet e drejtsis, u shpreh Manjani nga selia e Kuvendit.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …