Saturday , 18 January 2020
Breaking News

MARASHI: ATLETIKA DO JET SRISH KAMPIONE

N datat 9 dhe 10 qershor, n Tiran do t zhvillohet kampionati kombtar I atletiks pr t rritur. N kt kampionat, natyrisht q do t marr pjes me prbrje t plot edhe ekipi I Vllaznis I cili natyrisht q ka objektiva t mdha pr kt kampionat.

Duke folur pr televizionin Rozafa, kryetrajneri I ekipit t Vllaznis Albert Marashi ka shprehur optimizmin e tij pr shpalljen pr her t shtat rradhazi kampion I Shqipris pr kt ekip.

Atletika shkodrane ka arritur rezultate shum t mira n t gjitha garat e ktij viti dhe kuptohet q do t tentoj ta kurorzoj me sukses edhe aktivitetin m t rndsishm t vitit, kampionatin kombtar t t rriturve.

Lexoni dhe kete

DEMAJ NË RING EDHE MË 29 SHKURT, SYNON FITOREN E TRETË

Pas dy sukseseve të para në fundin e dhjetorit, boksieri shkodran Kristian Demaj do të …