MARKU: VLLAZNIA DO KRKOJ TRE PIKT ME FLAMURTARIN

 

Skuadra e Vllaznis sht disi nn presion pr ta fituar me do kusht ndeshjen ndaj Flamurtarit megjithat kjo nuk do t thot se kuqeblut do t heqin dor nga pretendimi pr t marr tre pikt n kt takim. Kjo sht deklarata e br nga njri prej futbollistve titullar t ktij ekipi, mbrojtsit Antonio Marku…

Sezoni aktual duket se sht m i miri personal pr Markun sepse po aktivizohet n t gjitha takimet si titullar. Ai vet sht i knaqur me kt gj dhe premton t bj m t mirn edhe n vazhdim….

Ndrkoh, ndeshja Vllaznia- Flamurtari ndryshon srish ditn e zhvillimit t saj pr t disatn her. Nga e diela kur ishte prcaktuar, dje sht vendosur prfundimisht q ky takim t luhet ditn e hn n orn 16.00 n Reshit Rusi.

Lexoni dhe kete

FUTBOLL FEMRA/ VLLAZNIA SHUMË PRANË TITULLIT KAMPION

Tjetër fitore e Vllaznisë në futboll për femra. Pasditen e së martës ajo ka fituar …