Thursday , 15 April 2021

MARRËVESHJA E PR ME KOALICIONIN OPOZITAR

Gjatë një mbledhje, kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu njoftoi kryesinë për marrëveshjen e koalicionit opozitar “Aleanca për Ndryshim”, si edhe qëllimin e këtij koalicioni.

Mediu tregoi çfarë është diskutuar në parim me Partinë Demokratike…

Sipas Mediut, PR i ka qëndruar më shumë se korrekt marrëdhënies me Partinë Demokratike.

Lexoni dhe kete

MEDIU: RAMA DO QË SHQIPTARËT TË LARGOHEN NGA SHQIPËRIA

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim me shtabin elektoral në Tiranë. Mediu …