Monday , 30 November 2020

MARTINI: VLLAZNIA, VETM FITORE ME FLAMURTARIN

Kampionati i sivjetm sht m I forti I gjith ktyre viteve t fundit. Kjo ngaq ka nj gar t fort sin mes skuadrave q duan t dalin kampion ashtu edhe pr ato n vendet e poshtme t renditjes. Nj mendim t till e ka shprehur pr televizionin Rozafa, ish- futbollisti dhe ish- trajneri I Vllaznis Edi Martini.

Martini sht ndalur edhe tek Vllaznia pr t ciln ka thn se ajo kurrsesi nuk duhet t gaboj kt fundjav n prballjen me Flamurtarin sepse ndryshe pasojat do t ishin t mdha pr kuqeblut.

Ish- sulmuesi I njohur I Vllaznis s viteve 90-2000, edhe m par ka ngritur me shqetsim zrin pr situatn n t ciln po kalon skuadra e tij e zemrs dhe padyshim q shpreson n nj ndryshim t situats s saj n kt pjes t mbetur t ktij sezoni.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U-19 MUND 0 – 8 DINAMON, E PARA NË RENDITJE

Tjetër fitore në kampionat për Vllaznia U19 që vijon të kryesojë e vetme renditjen e …