Wednesday , 2 December 2020

Massafra meshe ne shtepine e motrave te Nene Terezes!

sht zhvilluar mesha e shenjt n shtpin e motrave t Nn Trzs me fmijt m aftsi t kufizuar. Mesha sht kremtuar nga Arqipeshkvi I Dioqezs Shkodr- Pult Angelo Massafra, I cili e cilsoj kt dit nj dit falenderimi pr t gjitha motrat q punojn me keta fmij.

Imzot Massafra bn thirrje q t duam dhe ta ndihmojm njri-tjetrin pasi vetm n kt mnyr mund t ecim n rrugn e zotit. Ndrkoh pas meshes s shnjt t gjith pjesmarrsit kane festuar me fmijt m aftsi ndryshe.

Lexoni dhe kete

“FESTIVALI LETRAR I SHKODRËS”

Ka startuar “Festivali Letrar i Shkodrës”. Një aktivitet i organizuar nga Bashkia Shkodër dhe bibloteka …