Saturday , 20 January 2018
Breaking News

MBĖRRIN TRUPI I DON BOSKOS NĖ SHKODĖR

Nė kishėn e Dom Boskos ėshtė kremtuar mesha nė nderim tė trupit tė Don Boskos nė Shqipėri. Tė pranishėm gjatė kėsaj meshe ishin tė pranishėm shumė besimtarė. Nė fjalėn e tij arqipeshkvi Angelo Massafra pohon se shembulli i Don Boskos duhet tė merren nė konsideratė nga tė gjithė besimtarėt pasi edhe ai ishte njėri si ne.

Mė tej Massafra bėri thirrje tė duam njėri-tjetrin dhe tė mos mbajmė mėri.

Don Bosko deri ne ditėt e fundit tė tij i shėrbeu zotit dhe shembulli i tij duhet tė ndiqet nga tė gjithė ne.

Lexoni dhe kete

BASHKIA SHKODƋR DHE BANKA BOTƋRORE, BASHKƋPUNIM PƋR RRUGEN E THETHIT

MĆ« nĆ« fund, zona turistike e Thethit do tĆ« njohĆ« ndĆ«rhyrje nga Bashkia ShkodĆ«r. Kjo …