Friday , 22 January 2021

MBRRIN TRUPI I DON BOSKOS N SHKODR

N kishn e Dom Boskos sht kremtuar mesha n nderim t trupit t Don Boskos n Shqipri. T pranishm gjat ksaj meshe ishin t pranishm shum besimtar. N fjaln e tij arqipeshkvi Angelo Massafra pohon se shembulli i Don Boskos duhet t merren n konsiderat nga t gjith besimtart pasi edhe ai ishte njri si ne.

M tej Massafra bri thirrje t duam njri-tjetrin dhe t mos mbajm mri.

Don Bosko deri ne ditt e fundit t tij i shrbeu zotit dhe shembulli i tij duhet t ndiqet nga t gjith ne.

Lexoni dhe kete

ADEMI: MUNGON BAZA USHQIMORE PËR GJËNË E GJALLË

Me anë të një postimi në facebook, kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka reaguar për …