Wednesday , 24 January 2018

MBYTET NË LUMIN BUNA NJË 57-VJEÇAR

Një 57-vjeçar është mbytyr në Lumin Buna në Shkodër.

Sipas policisë “rreth orës 18:30 ka ardhur një telefonatë në sallën operative se në lumin Buna në vendin e quajtur Zues është mbytur në lumë shtetasi S. P. 57 vjec banues në fshatin Shtoj Ri Njësia Administrative Rrethina Shkodër”.

Policia sqaron se sipas deklarimeve të familjarëve dyshohet se  personi është vetmbytur në lumë.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexoni dhe kete

ARRESTOHET I DENUARI PER VJEDHJE ME PASOJE VDEKJEN

Një 41-vjeçar, i dënuar me 18 vite burg në mungesë nga Gjykata e Kurbinit është …