Monday , 11 December 2017

MBYTET NE VELIPOJE 13- VJECARI NGA MITROVICA E KOSOVES

Një 13 vjeçar nga Mitrovica i cili ndodhej në Velipojë me pushime humbi jetën tragjikisht mesditën e se shtunes. Djali me inicialet L.I është mbytur aksidentalisht në ujë informon policia.

Bluzat e bardha janë përpjekur ti vijnë në ndihmë por ka qenë e pamundur.

Ngjarja u regjistrua në orën 14:30 minuta dhe ekipi mjekësor dhe policia po kryejnë veprimet hetimore për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Lexoni dhe kete

LEZHË, VRITET ME 14 PLUMBA VËLLAI I ISH-DEPUTETIT NDOKA

Ekzekutohet me armë zjarri brenda në makinë pranë banesës Aleksandër Ndoka, vëllai i ish-deputetit të …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin