Breaking News

“MEDIAT DHE FUSHATA PER ZGJEDHJET VENDORE 2019”

Situata që po kalon vendi jonë është delikate dhe shqetësuese. Problemi është se a do bëhen apo s do bëhen zgjedhjet me opozitën. Shprehet kështu gazetari i njohur dhe njëkohësisht pedagogu Mark Marku, teksa ishte i pranishëm në Shkodër në takimin e titulluar “Mediat dhe fushata për zgjedhjet vendore 2019”. Sipas Marku, qeveria do të tërhiqet.

Në këtë takim merrnin pjesë edhe gazetarë të mediave lokale në qytetin e Shkodrës.

Lexoni dhe kete

SHKODRANET, PERSERI NE MBESHTETJE TE PROTESTES SE OPOZITES

Edhe këtë të enjte, një grup protestuesisht janë nisur nga qyteti i Shkodrës në mbështetje …