Friday , 3 December 2021

MEDIU: POLITIKA E RAMËS, NJË POLITIKË DJALLËZORE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar disa takime me banorë dhe biznese në njësinë nr.1 në zonën e Shkozës në Tiranë. Fillimisht, ai foli për bashkëpunimin mes PR dhe PD ndër vite.

Mediu nënvizoi fyerjen që Rama bëri duke i quajtur dembelë shqiptarët dhe planin e tij për shpopullimin e Shqipërisë, duke sjellur punëtorë nga Bangladeshi.

Ai theksoi se 25 prill duhet parë me shumë rëndësi, pasi vendoset fati i vendit.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBLEDHJE PËR TË AFRUAR SA MË SHUMË GRA NË PARTI

Partia Socialiste dega Shkodër ka organizuar një mbledhje, ku në fokus ishte përcjellja e mesazhit …