Monday , 25 January 2021

MEDIU: QEVERIA PO PËRDOR PANDEMINË PËR INTERESA POLITIKE

Opozita vijon të hedhë akuza ndaj qeverisë për keq-menaxhimin e situatës së pandemisë.

Kreu i republikanëve, Fatmir Mediu kritikoi qeverinë se po përdor pandeminë për interesa politike dhe tha se situata kërkon transparencë e përgjegjësi.

Mediu kërkoi nga qytetarët që të bëjnë kujdes në këtë situatë të vështirë.

Lexoni dhe kete

MEDIU: GJËNDJA NË SHQIPËRI E RËNDË, PËRGJEGJËS ËSHTË RAMA

Partia Republikane ka përcaktuar 16 kandidatët për zgjedhjet e 25 Prill edhe në Qarkun e …