MEDIU: RAMA MENDON SE JEMI SHËRBËTORË TË INTERESAVE TË TIJ

Kavaja i rezervoi një mbështetje të madhe kreut të PR, Fatmir Mediu.

Në fjalën e tij ai citoi Elez Biberajn, i cili theksonte se Shqipëria vitet e fundit ka përjetuar një rrëshkitje mbrapa në rrugën e demokracisë dhe një autoritarizëm në rritje, duke e bërë atë një nga vendet më jofunksionale dhe më të korruptuara në Europë.

Kemi kryeministër një njeri i cili mendon që jemi shërbëtorë të interesave të tij korruptive dhe kriminale.

Kemi një njeri që ka shkatërruar shtetin, ka shkatërruar ekonominë, ka shkatërruar marrëdhëniet tona më të mira me partnerët tanë shtoi Mediu.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …