Thursday , 25 February 2021

MEDIU: SITUATA ME PANDEMINË ËSHTË E RËNDË

Në një takim me kryesinë e Tiranës, kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, theksoi se situata me pandeminë është e rëndë, ndërkohë që Rama bën teatër për interesa politike.

Kjo qeveri jo vetëm nuk pyet për jetën dhe shëndetin e qytetarëve, por edhe tallet me jetët e tyre duke bërë lojëra dhe show politik shtoi Mediu.

Sipas Mediut, Edi Rama nuk heq dorë nga manipulimi i zgjedhjeve.

Lexoni dhe kete

PËRGATITJET PËR ZGJEDHJET E 25 PRILLIT

Këtë të shtunë, KQZ bëri një demonstrim të mënyrës së identifikimit biometrik. Pajisja bën të …