Friday , 22 October 2021

MEHMETI: VLLAZNIA NUK DUHET TË KALOJË NË EUFORI

Vllaznia e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme kampionatin e ri me atë fitore 5-3 në Laç e tashmë është fokusuar tek sfida e rradhës, ajo që do të luajë me Teutën në “Loro Boriçi”.

Por për gazetarin e njohur sportiv Namik Mehmeti, skuadra shkodrane duhet të bëjë kujdes të mos kalojë në eufori, por ta vlerësojë në maksimum kundërshtarin sepse vetëm kështu mund t’ia dalë të arrijë objektivat e saj…

Ndeshja Vllaznia- Teuta, e vlefshme për javën e dytë të Superligës, do të luhet ditën e shtunë në orën 19.45 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Ndërkohë që nga dita e djeshme ka nisur edhe shitja e biletave teksa shihet që ka një interes të madh tek tifozët kuqeblu.

Lexoni dhe kete

BRDARIÇ: VLLAZNIA NDAJ DINAMOS VETËM PËR FITORE

Pas ndeshjeve të kombëtares, Superliga shqiptare rikthehet të luajë ndeshjet e javës së 5-të të …