MERKATO PRODUKTIVE E BESELIDHJES

Merkatoja e dimrit ka qene produktive per ekipin lezhjane te Beselidhjes qe ka afruar 2
sulmues dhe 3 mesfushor duke e bere akoma me solid kete ekip. Trajneri Samuel Nikaj i
ardhur pas doreheqjes se Kreshnik Krepit thote se kontigjenti eshte mjaft i mire, ndersa
shton se nuk do te kete ndryshime te dukshme ne formacionin e fazes se pare.
Nikaj thote seblerjet e fundit te sulmuesve Hasani e Kamara si dhe mesfushoreve Vukmirovic, Sedibie dhe Rexha jane nje tjeter garanci per rendimentin e Beselidhjes ne fushen e lojes.
Presidenti i Beselidhjes Gjok Noka i ka dhene te gjithe mbeshtetjen e nevojshme trajnerit
dhe ekipit, ndersa superiorja sipas tyre do te percaktohet vetem nga ndeshjet direkte.

Lexoni dhe kete

SHTUBINA: ASNJË NËNVLERËSIM PËR FLAMURTARIN, DUHEN TRE PIKËT

Kampionati i Superligës rikthehet të mërkurën me ndeshjet e javës së 27-të dhe në Vlorë, …