Monday , 28 September 2020

META: DUHET STRATEGJI E RE PËR SITUATËN E PANDEMISË

Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë për shtyp, teksa ka ritheksuar edhe njëherë kërkesën për një strategji të re për të vënë nën kontroll situatën nga koronavirusi.

Ai iu bëri apel qytetarëve të zbatojnë masat për parandalimin e përhapjes dhe të jenë të kujdesshëm.

Ndërkohë, Kreu i Shtetit deklaroi se ka kërkuar një takim me Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Lexoni dhe kete

STUHIA SHKAKTON DËME TË MËDHA NË SHKODËR

Stuhia e së premtes në mbrëmje dhe e orëve të para të së shtunës ka …