META- FLECKENSTEIN: BESOJME NE ZGJIDHJE KONSENSUALE

Kryeparlamentari Ilir Meta ka zhvilluar një bisedë telefonike me eurodeputetin gjerman, Knut Fleckenstein.

Siç njoftohet, Meta e informoi Fleckenshtajn lidhur me negociata e zhvilluara sot.

Sikurse u ka premtuar partnerëve ndërkombëtarë, Meta ka shprehur besimin sot për një zgjidhje konsensuale

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …