Breaking News

MILLJA: TE GJITHA RRUGET NACIONALE JANE TE HAPURA

Në një komunikim me mediat, prefekti i Qarkut Shkodër, Çesk Millja, bëri me dije se rrugët nacionale në Qarkun e Shkodrës janë të gjitha të hapura. Por, ai pranoi nga ana tjetër se ka rrugë rurale të bllokuara.

Ndërsa për firmat kontraktore që nuk kanë mjetet e duhura, Millja thotë:

Prefekti Millja theksoi se të gjitha strukturat janë në gatishmëri dhe në ndihmë të banorëve në zonat malore të bllokuara nga dëbora.

Lexoni dhe kete

GJAKMARRJA, 50 TE VRARE DHE 130 TE PLAGOSUR NE 2018

Organizata “Operazione Colomba” organizoi këtë të premte aktivitetin e radhës ndërgjegjësues në luftën kundër gjakmarrjes …