Tuesday , 16 January 2018
Breaking News

MINISTRI DITMIR BUSHATI, TAKIM ME FEMIJET E NGUJUAR NE SHKODER

Ministri i Jashtem Ditmir Bushati ka zhvilluar kete te Enjte nje vizite tek femijet e prekur nga fenomeni i gjakmarrjes. Bushati shoqerohej edhe nga drejtori i OSHEE, Adrian Çela. Per mesuesen Liljana Luani, duhet me shume pune dhe te gjendet nje zgjidhje per keto familje.

Nderkohe, me heret ministri Bushati zhvilloi edhe nje takim ne shtepine e te moshuarve Shkoder. Me te moshuarit e kesaj shtepi u organizua nje aktivitet festiv.

Lexoni dhe kete

HARROHET 14 JANARI NE SHKODER

Me 14 janar të vitit 1990 disa të rinjë të Shkodrës si Rin Monajka, Dedë …