Breaking News

MIRATIMI I BUXHETIT 2020 I BASHKISË SHKODËR, FLET KADIA

Pas miratimit të buxhetit për vitin 2020 të Bashkisë Shkodër, kryetarja e këshillit bashkiak Shkodër, Brisela Kadia, ka dalë këtë të marte në një konferencë për mediat. Në fjalën e saj, Kadia tha se për të arritur te miratimi i këtij buxheti, ka qenë një punë intensive dhe e vazhdueshme mes komisioneve të këshillit bashkiak dhe administratës së bashkisë.

Por, nuk përjashtohet mundësia që mund të ketë një rishikim të buxhetit pas 3 muajve të parë.

Lexoni dhe kete

BASHA, TAKIM ME PUNONJËS TË FASONERIVE

Kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi këtë të enjte një takim me punonjës së fasonerive në Fushë …