Saturday , 19 October 2019

MIRATOHET ME VOTE UNANIME DJEGIA E MANDATEVE

Kryesia e Partisë Demokratike ka miratuar me votë unanime vendimin e grupit parlamentar të PD-së për djegien e mandateve. Një gjë e tillë u bë e ditur edhe nga kryetari i PD, Lulzim Basha, i cili komentoi shkurtimisht edhe deklaratën e ambasadorëve të huaj. Djegia e mandateve është rekursi i fundit që i është lënë opozitës për të arritur një qëllim madhor: shembjen e një qeverie të krimit, për krimin dhe nga krimi, theksoi Basha.

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike do të zhvillojë një tjetër mbledhje edhe pasditën e kësaj së enjte.

Lexoni dhe kete

“EDI RAMA, KAMPION I VJEDHJES SË QYTETARËVE SHQIPTARË”

“Edi Rama është kampion i vjedhjes së qytetarëve shqiptarë dhe rritjes së borxhit që secili …