Monday , 11 December 2017

MISS & MISTER VOGELUSHI 2017, KUROREZON ME TE BUKURIT

Miss dhe misster vogelushja 2017, ka kurorezuar me te bukurit e ketij viti. Nje event i cili erdhi nen organizimin e Shpresa Drrasatit dhe Bruno Shllakut, por qe u percoll nga nje nate e magjishme, ku femijet me te bukur ishin protagonist.

Producentja Shpresa Drrasati e zhgenjyer nga mos perfillja e insittucioneve, deklaroi se eshte viti i fundit qe e organizon, nga ana tjeter Aktori Bruno Shllaku ka veleresuar punen e Drrasatit ne keto evente. Ne fund kane qene vete femijet qe kane perzgjedhur me te bukurit e ketij viti.

Spektakli eshte filmuar i plote nga televizioni Rozafa dhe do te mund ta ndiqni ne ditet vijuese.

Lexoni dhe kete

EKSPOZITE ME PIKTURA NGA DEPARTAMENTI I ARTEVE

Nje ekspozite e hapur me piktura te ndryshme u organizua kete te Shtune ne Prefekturen …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin