MISTER DENONCIMI NDAJ POLICIT BERHAN BAJRAKURTI

Banoret nuk flasin, ndersa jashte kamerave shprehen se rasti i policit Berhan Bajrakurti nuk i perket Gruemires dhe se jane te shokuar kur kane pare lajmin.

Nga ana tjeter nga stafi pedagogjik i shkolles se gruemires por edhe nga grupi hetimor jane marre kontakte edhe me nxenes te shkolles si dhe me prinder dhe nuk rezulton te kete nje rast te tille ne kete shkolle, qoft edhe si thashethem i shperndare. Nga ana tjeter Berhan Bajrakurti deri tani nuk ka pranuar asnje akuze ndaj tij per ngacmim seksual.

Berhan Bajrakurti akuzohet per ngacmim seksual ndaj nje 15 vjecareje. Lajmi u be publik ne media si dhe u shperndane video. Por nga ana tjeter nuk ka nje denoncim ndaj tij ne lidhje me rastin per cka akuzohet.

Lexoni dhe kete

NDERHYRJE NE INFRASTRUKTURE NE LEZHE

Sezoni turistik në Lezhë po shoqërohet sërish me ndërhyrje infrastrukturore në qytet. Vonesat në vendosjen …