Saturday , 18 January 2020
Breaking News

MITING N DAJ, I PRANISHM EDHE LULZIM BASHA

Oferta e Partis Demokratike sht mbshtetja n bujqsi, investime n argjinatura pr t evituar prmbytjet si dhe ujsjellesi pr fshatrat e komuns Daj. Ky ka qen premtimi q kandidatja Voltana Ademi ka dhn n prani t kryetarit t Partis Demokratike Lulzim Basha gjat mitingut t zhvilluar n komunn e Dajit.

Kryetari i Partis Demokratike Lulzim Basha u beri thirrje jo vetm banorve t Dajit por t gjithe Shkodrs q t votojn alternativen e punsimit per t’i thn stop dy vjearit t qeverisjes e cila i varfroi shqiptart.

Ndrsa kandidaten tjetr Basha e quajti patate q leviz sa te Rama sa te meta por q nuk prfaqson Shkodrn.

Mitingu n komunn Daj ka mbledhur mijra simpatizant t cilt i kan premtuar Bashs mbshtetje ashtu sikurse Daji ka dhn n kto vite. Me 21 qershor Daji dhe Shkodra do t jen blu.

Lexoni dhe kete

BASHA: DAMIAN GJIKNURI ËSHTË USHTAR I RAMËS

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaroi se nuk do të ketë amnisti për Damian Gjiknurin, pavarësisht se …