Thursday , 22 August 2019

MJETI HUMB KONTROLLIN DHE PERPLAS 5 MAKINA TE PARKUARA

Një aksident ku u përfshin 6 automjete ndodhi gjatë natës në qytetin e Lezhës, por fatmiresisht nuk pati përsona të lënduar. Ngjarja u regjustrua gjatë nates në bulevardin “Gjergj Fishta”, ndërsa nga aksidenti u shkaktuan dëme të shumta materiale. Një automjet që drejtohej nga një i ri humbi kontrollin dhe mori përpara 5 makina që ishin të parkuara në bulevard.

Nga aksidenti fatmiresisht i riu nuk mori lëndime pavarësisht se goditja ka qenë e fortë, çka e dëshmon dhe automjeti që po udhetonte i cili pësoi dëmtime të shumta. Nga dhënat paraprake të policisë bëhet e ditur se shkak për aksidentin është bërë shpejtësie me të cilen po lëvizte i riu, çka i solli humbjen e kontrollit të automjetit. Ai është shoqëruar në polici dhe po merret në pyetje rrethe ngjarjes.

Lexoni dhe kete

NJË TJETËR JETË SHPËTOHET NË PLAZHIN E VELIPOJËS

Një tjetër jetë pushuesi është shpëtuar në plazhin e Velipojës. Ngjarja ka ndodhur pasditën e …