Friday , 27 November 2020

MONIKA KRYEMADHI, TAKIM ME TË RINJTË E LRI NË SHKODËR

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar këtë të dielë një takim me të rinj dhe të reja të LRI-së në Shkodër.

Në fjalën e saj para të rinjve, Kryemadhi tha se një nga problemet kryesore në sistemin arsimor është mungesa e vëmendjes së shtetit ndaj arsimit dhe familjet shqiptare përballen me shumë problematika.

Kryemadhi premtoi se LSI do jetë më pranë të rinjve dhe familjeve shqiptare.

Lexoni dhe kete

MEDIU: QEVERIA PO PËRDOR PANDEMINË PËR INTERESA POLITIKE

Opozita vijon të hedhë akuza ndaj qeverisë për keq-menaxhimin e situatës së pandemisë. Kreu i …