Wednesday , 17 January 2018

NAKO: VLLAZNIA KA NEVOJË MË SHUMË SE KURRË PËR MBËSHTETJE

Vllaznia ka nevojë më shumë se kurrë për mbështetje nga opinioni sportiv, nga mediat, nga specialistët në mënyrë që të kalojë këtë moment të vështirë që ajo po kalon. I këtij mendimi është shprehur anëtari i Bordit Mbikëqyrës të klubit shkodran, Beniamin Nako i cili ka qenë i ftuar në emisionin “Sport Arena” mbrëmjen e së hënës në televizionin Rozafa.

Po ashtu, ai është pyetur edhe në lidhje me procesin e privatizimit të këtij klubit dhe përgjigja e tij ka qenë.

Gjatë këtij emisioni ku ka qenë i ftuar edhe radikronisti Edmond Dibra, trajneri i ekipit Vllaznia U-17 Nefail Zhejani dhe trajneri i taekondosë Elion Puka, është folur përveç Vllaznisë edhe për futbollin e moshave por edhe për sukseset e ekipeve shkodrane në sportet e gjimnastikës dhe të taekondosë.

Lexoni dhe kete

VOLEJBOLL, GJYSMËFINALJA VLLAZNIA- STUDENTI MË 3 MARS

Federata Shqiptare e Volejbollit ka përcaktuar edhe datat e zhvillimit të ndeshjeve të turit gjysmëfinal …