Wednesday , 19 December 2018

NDERRON JETE EDHE VAJZA 10-VJEÇARE E FAMILJES PREKA

Ndërron jetë vajza 10 vjeçare e familjes Preka e cila ishte në gjendje kome prej aksidentit të 18 shkurtit.

Vdekja e 10 vjeçares në Urgjencën e Shkodrës çon në katër numrin e viktimave nga familja Preka, ku u shuan babai me dy vajzat dhe djalin.

E vetmja e mbijetuar nga familja Preka si pasoje e aksidentit tragjik është gruaja e Edmond Prekës, Etleva. 37 vjeçarja është në gjendje të rënduar por jashtë rrezikut për jetën sikurse edhe Ndreke Gjergji e Sokol Mullaj që udhëtonin në mjetin që u përplasën.

Lexoni dhe kete

PLAGOSJE ME THIKE NE SHKODER

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur …