Wednesday , 26 June 2019

NDERRON JETE I MITURI QE U AKSIDENTUA TE PREMTEN

Ka ndërruar jetë në spitalin e traumes në Tiranë i mituri i cili u aksidentuar 3 ditë më parë në lagjen “Nëne Tereza” të qytetit të Lezhës.Sipas policisë 13-vjeçari me iniciale J.N humbi ndërroi jetë në spital, pasi nuk mundi tju mbijetojë plagëve të marra.

Aksidenti ndodhi pasditen e së premtes ku automjeti që drejtohej nga 13-vjeçari humbi kontrollin dhe u përplas me një peme. Goditja ka qenë e fortë duke i shkaktuar dëmtime të shumta viktimes i cili fillimisht mbeti i plagosur rëndë dhe pavarësisht dhënies në kohë të ndihmes mjeksore nuk mundi tju mbijetojë plagëve të marra.

Në këtë aksident mbeti i plagosur dhe një 16-vjeçar që udhetonte me të miturin, por farmiresisht ai ndodhet jashtë rrezikur për jeten. Mësohet se 13-vjeçari me banim në lagjen “Nëne Tereza” e kishte marrë makinen pa dijenine e prinderve të tijë.

Lexoni dhe kete

POLICIA E SHKODRËS PROÇEDON 47 SHTETAS

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër, ashtu si çdo fillim jave, ka publikuar masat e ndërmarra …