Breaking News

NDERRON JETE MESUESJA E NJOHUR SHKODRANE

Ka nderruar jete mesditen e kesaj te enjte ne menyre te papritur mesuesja e njohur shkodrane, muzikantja dhe njeheresh nendrejtoresha e shkolles artistike Prenke Jakova, Viola Bajraktari.

Ajo nderroi jete ne moshen 60-vjecare.

Mesohet se prej pak kohesh ajo kishte qene e semure dhe nuk ja ka dale te fitoje betejen me vdekjen. Tv Rozafa i shpreh ngushellime familjes dhe te afermve te saj.

Lexoni dhe kete

GJYKATA E APELIT SHKODER JEP MASEN E SIGURISE PER 11 KUKSJANET

Elton Cengu, Florin Onuzi, Xhevahir Gashi dhe Vasil Laçi do vijojnë të qëndrojnë në burë, …