Wednesday , 26 February 2020
Breaking News

NDOCAJ: MAZHORANCA PO ME SHANTAZHON

Kandidati për Bashkinë Lezhë Eduart Ndocaj ka akuzuar mazhorancen për shantazhe ndaj tijë nëpërmjet rrjeteve sociale. Në një deklaratë për mediat Ndocaj ka hedhur akuza në drejtim të kandidatit socialist Pjerin Ndreut, duke deklaruar se qytetaret do ti japen përgjegjen e merituar me 30 qershor.

Sipas Eduart Ndocaj Partia Socialiste po ushtron presion ndaj maturanteve për të votuar kandidatin e tyre në Lezhë.

Kandidati për kryebashkiak të Lezhës shtoj se do të vijoje fushaten elektorale dhe se nuk trembet nga askush.

Lexoni dhe kete

META: DO MARRIM ME QETËSI ÇMONTIMIN E GRUSHTIT TË SHTETIT

Pjesëmarrës në këtë grusht shteti është vetë qeveria dhe gjysmë-parlamenti. Presidenti Ilir Meta ka vijuar …