NDOCAJ: TE ENJTEN DO TE MIRATOHET REFORMA NE DREJTESI

Parlamenti Shqiptare do ti hap rrug miratimit t reformes n Drejtsi, gjat seances t s enjtes. Kshtu u shpreh Deputeti i Qarkut t Lezhs Eduart Ndocaj nj dit para para sences plenare, pjes e s ciles do t jet dhe Reforma n Drejtsi. Duke folur nga Lezha Deputeti Ndocaj tha se politika shqiptare sht br pengese pr miratimin e reformes, pasi shum polikan kan frike pr tu prballur m drejtsin.Ndocaj ju ka br thirrje t gjith deputetve q t mendojn njhere pr popullin Shqiptar dhe t behen pjes e miratimit t reformes n drejtsi.

Deputeti Eduart Ndocaj ju prgjigj dhe kryeparlamentarit Meta i cili n nj emision televizin deklaroj se nuk e njihte Ndocajn si deputet.

Edhe pse ka qene nj nga deputete m kritik t Qeveris Rama, vota e Ndocajt ksaj here do t shkoj pro qeveris pr miratimin e reformes n drejtsi.

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …