Wednesday , 2 December 2020

NDOJA: VLLAZNIA EDHE KT VIT DO JET KAMPIONE

Basketbollisti I Vllaznis Gjon Ndoja ka qen mbrmjen e s hns n emisionin Sport Arena dhe ka shprehur bindjen e tij t plot se kuqeblut, edhe me prforcimet q po bhen por edhe q priten t bhen n vijim, do t jen pretendentt kryesor pr fitimin e titullit kampion edhe kt sezon.

Po n kt emision, nga ish-kampioni I atletiks Dashamir Sherja, sht br e ditur se shum shpejt fal inisiativs s nj grupi sportistsh, do t krijohet shoqata e veteranve t sportit shkodran.

N emisionin e fundit t ktij viti t Sport Arens sht folur edhe pr futbollin e femrave sepse n studio ka qen I pranishm trajneri I Vllaznis Nikolin Leka e po ashtu sht folur edhe pr arritjet e atletiks gjat vitit 2016 dhe t gjith ekipeve t sportklub Vllaznia me nj emr t njohur si sht ai I Arben Mllojs. Sport Arena ksisoj mbyll nj vit t suksesshm duke u rikthyer srish n ditt e para t janarit pran teleshikuesve t saj.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U19 FITON 5 – 0 “DERBIN” ME KF SHKODRA

Vllaznia U19 vijon të fitojë në kampionat dhe të kryesojë me meritë renditjen edhe pas …