NDREGJONI: 26 NENTOR STARTOJNE PROTESTAT

Ish te perndjekurit politik jane te paret te cilet do te marshojne kunder klases politike dhe atyre te cilet sot qeverisin vendin.

Kjo u be e ditur per Tv Rozafa nga Presidenti i unionit mbarekombetar te ish te perndjekurve Besim Ndregjoni i cili tha se parlamenti duhet te shkrihet.

Ndregjoni pas takimeve te zhvilluara ne te gjithe vendin tashme ka nisur organizimin e protestes e cila do te jete paqesore thote ai. Nga Shkodra Ndregjoni u ka bere thirrje te gjithe qytetareve qe ti bashkohen kesaj shtrese me 26 nentor orab 11 perpara parlamentit Shqiptar

Lexoni dhe kete

ULQINAKU: RAMA DHE RILINDJA JANE TASHME E SHKUARA E ZEZE E KETIJ VENDI

Nga Izmira UlqinakuFryma e shpresës dhe e besimit te Partia Demokratike dhe opozita ndjehet në …