NDREU: QEVERIA E KA NE QENDER TE VEMENDJES LEZHEN

Investimet në Lezhë do të jenë të vazhdueshme, pasi Qeveria Shqiptare e ka në qender të vemendjes këtë rajon.Deklarata ka ardhur nga Deputeti i Partisë Socialiste në Qarkun e Lezhës Pjerin Ndreu, i cili foli për investimet e nisura dhe ato që pritet të startojnë së shpejti në Lezhë.Sipas Ndreut po identifikohen të gjitha problematikat dhe nuk do të mungojë bashkëpunimi me bashkinë për zhvillimin e Lezhës.

Fokusi i ndërhyrjeve në Lezhë do të jenë në infrastrukturen rrugore dhe në rrjetin elektrik.

Lexoni dhe kete

BASHA: RAMA PO BËN FUSHATË PËR TË MBULUAR KRIMET

Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë mbrëmjen e së shtunës në një tjetër konferencë për mediat. …