Breaking News

NDRYSHIMI I SISTEMIT ZGJEDHOR, MEDIU: BASHA DHE OPOZITA JANE PRO

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka thënë pas takimit me Lulzim Bashën dhe aleatët se ata janë dakord për ndryshimin e sistemit.

Mediu thotë se reagimi negativ është nga mazhoranca që nuk do as ndryshim sistemi dhe as qeveri tranzitore.

Përsa i përket çështjes së sistemit, Mediu shtoi:

Lexoni dhe kete

LULZIM BASHA, TAKIME ME BIZNESE NË ZONËN E VELIPOJËS

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar takime me biznese në zonën e Velipojës. …