NDRYSHON STRATEGJIA, PD: DO DITE PROTESTA NE RRETHE

Detaje t reja jan zbardhur lidhur me mbledhjet e paralajmruara paraditen e se Shtunes t kryetarit t PD-s Lulzim Basha.

Gjat dits u njoftua se Basha do t zhvillonte dy takime, prkatsisht n orn 13:00 dhe 13:30 me krert e degve dhe Kryesin e Partis Demokratike pr t diskutuar mbi mitingun e radhs s opozits.

Msohet se n mbledhjen pr diskutimin e strategjis s protests, sht vendosur q do deg do t organizohet n protesta krahas adrs tek Kryeministria. Gjat do dite do t ket organizim t protestave n rrethe

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …