Breaking News

“NE PARTINE DEMOKRATIKE JANE TE MIREPRITUR ZERAT KRITIKE”

Prej javesh ne strukturat e Partise Demokratike ka nisur analiza e rezultatit te zgjedhjeve te 25 qershorit. Mbledhje qe zhvillohen ne te gjitha deget e partise demokratike. I deleguari i kryetarit te PD-se Basha per qarkun e veriut, Kreshnik Çollaku, teksa mori pjese ne mbledhjen me anetaret e PD Shkoder, tha se zerat kritike jane te pranishem ne mbledhje dhe debatet jane produkt i ketyre zerave kritik. Çollaku theksoi se ka bere thirrje qe ne keto mbledhje te marrin pjese edhe anetare te partise demokratike qe kane kontribuar edhe vetem 1 ore gjate jetes se tyre.

Ne thelb qellimi i procesit eshte te shkoje te e verteta e te gjitheve anetareve dhe kjo arrihet duke debatuar keto te verteta shtoi Çollaku.

Sipas Çollakut, shoqerimi i procesit me debate nga anetaret e ben ate me te dobishem dhe me te vertete. Nje proces qe do te zgjase per 8 jave per te arritur me pas ne nje konkluzion rreth zgjedhjeve te 25 qershorit.

Lexoni dhe kete

COUTILLO :REFORMA NE DREJTESI PO HAS NE VESHTIRESI

Alberto Cutillo, i pranishëm në Shkodër në kuadër të festës kombëtare të Italisë që u …