Wednesday , 25 April 2018

“NE PRANVERE NIS STINA E PROTESTAVE NGA PD”

Në pranverën e vitit që vjen PD do nis stinen e protestave dhe nuk do ketë kthim pas deri në rrëzimin e plotë të Edi Ramës si kryeministër, shprehet kështu Belind Këlliçi kryetar I Forumit Rinor të Partisë Demokratike I ftuar në emisionin “Autochthonous” në TV Rozafa.

Këlliçi gjatë emisionit foli edhe për situatën ekonomike në vënd, dhe arsyet se pse duhet rrëzuar përfundimisht Edi Rama nga Kryeministri që sipas tij është fatëkeqësia më e madhe që u ndodh Shqiptarëve. Sipas tij humbja e shpresës po detyron të rinjët e vendit të largohen dhe të ardhmen ta gjejn në vendet e ndryshme të botës.

Lexoni dhe kete

KRYEMINISTRI EDI RAMA MBERRIN NESER NE SHKODER, ZBARDHET AXHENDA

Eshte zbardhur axhenda e vizitës së kryeministrit Edi Rama në Shkodër. Raportohet se Rama bashkë …