Wednesday , 18 September 2019

NGA SHKODRA, BASHA PARALAJMERON KRYEMINISTRIN RAMA

Nga Shkodra, kryedemokrati Lulzim Basha teksa zhvilloi një takim me strukturat e Partisë Demokratike të këtij qarku, paralajmëroi kryeministrin Rama se do e dërgojë në burg bashkë me kriminelët e tij. Së shpejti, do t’ua sjellim Edi Ramën aty ku jeni ju, bashkë me kriminelët e tjerë në pushtet theksoi Basha.

Vota e lirë sot është me kërcënuar se kurrë në këto 29 vite. Pa votën e lirë, Shqipëria nuk do të bëjë përpara dhe dyert e Europës do të mbeten të mbyllura shtoi Basha.

Gjatë takimit të zhvilluar në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës, ku ishin të pranishëm rreth 2 mijë mbështetës të PD, u shpërndanë edhe kartat e anëtarësimit për 200 anëtarë të rinj në Partinë Demokratike të Shqipërisë.

Lexoni dhe kete

“PËR SHQIPËRINË SITUATA ËSHTË BËRË EDHE MË E VËSHTIRË PËR INTEGRIMIN”

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë …