Saturday , 28 March 2020

NGA SHKODRA, MONIKA KRYEMADHI THIRRJE PËR TUBIMIN ME 2 MARS

Çdo qytetar që ndihet i grabitur duhet të marrë pjesë në tubimin e thirrur nga presidenti Ilir Meta me 2 mars. Kështu u shpreh nga Shkodra kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. Sipas saj, kjo është një datë për të treguar jo se je me Metën, por për të treguar që gjithë shqiptarët janë një për të mbrojtur integritetin e vendit tonë.

Vetë Kryemadhi do të marrë pjesë në këtë tubim…

Kryetarja e LSI zhvilloi këtë të shtunë një takim në kinema Millenium me anëtarë të strukturave të LSI Shkodër.

Lexoni dhe kete

LETRA DËRGUAR KOMISIONERIT PËR ZGJERIMIN

Presidenti Ilir Meta tha se letra dërguar Komisionerit për Zgjerimin nuk ishte për t’u bërë …