Tuesday , 18 December 2018

NGJARJE E RENDE NE AKSIN SHKODER – KOPLIK. NJE KEMBESOR HUMB JETEN

Pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen.

Një automjet ka përplasur këmbësorin i cili po kalonte rrugën.

Policia ka nisur me hetimet në vendin e ngjarjes.

Lexoni dhe kete

AKSIONI NDAJ FISHEKZJARREVE DHE LENDEVE PLASESE

Plot 1136 subjekte të tregtimit të mjeteve piroteknike dhe fishekzjarreve, si dyqane të ndryshme, markete, …